Klikk på et bilde for å åpne Google Maps

Åpningstider:
Mandag til fredag: 08.00 - 16.00

Telefon:
400 02 144
E-post:
post@i-bolig.no

i-Bolig AS
Gardermoen Næringspark
Balder allé 2, 2060 Gardermoen
Org. nr. 976 746 996

Bjørn Martin Akre

Daglig leder


98 22 89 60

bjorn.akre@i-bolig.no

Odd Arild Dahlum

Salgssjef


98 22 89 51

odd.dahlum@i-bolig.no

Tom Arild Johansen

Prosjektleder


98 22 89 50

tom.johansen@i-bolig.no

Jan Børresen

Driftsleder


98 22 89 53

jan.borresen@i-bolig.no

Hanne N. Breen

Prosjektselger / Ute i fødselspermisjon


90 88 34 31

hanne.breen@i-bolig.no

Torni Støvland

Markedskonsulent


98 22 89 62

torni.stovland@i-bolig.no

Ann Kristin Rongved

Lønn- og kontoransvarlig


98 22 89 59

ann.kristin.rongved@i-bolig.no

Ole Petter Nystad

Prosjektleder


98 22 89 54

ole.petter.nystad@i-bolig.no

Torgeir Strøm

Byggeleder


98 22 89 56

torgeir.strom@i-bolig.no

Bjørn Grinden

Byggeleder


98 22 89 55

bjorn.grinden@i-bolig.no

Terje Granheim

Formann


98 22 89 67

terje.granheim@i-bolig.no

Halvar Ellingsen

Byggeleder


98 22 89 57

halvar.ellingsen@i-bolig.no

Lasse Granli

Servicesnekker


98 22 89 76

lasse.granli@i-bolig.no

Andreas Bertelsen

Formann


98 22 89 61

andreas.bertelsen@i-bolig.no

For spørsmål og andre henvendelser, fyll ut skjemaet under, og vi svarer deg på e-post.

Dine personopplysninger vil kun bli brukt av i-Bolig AS til å kontakte deg vedrørende din henvendelse. Dine personopplysninger vil ikke bli lagret i en peroide utover det som er nødvendig. Klikk her for å lese mer om personvern.